Registrační formulář

Pokud máte zájem o registraci v některé z našich ordinací, vyplňte a odešlete prosím níže uvedený formulář. Po jeho obdržení Vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme další podrobnosti.

Prosím věnujte pozornost označení ordinace, do které se chcete registrovat!


Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje byly společností Ivancak Medicine s.r.o, se sídlem Veská 89, 533 04 Sezemice, IČ 04862767, jakožto správcem, zpracovány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to v rozsahu, které pro potřeby registrace v ordinaci praktického lékaře zadám. Maximálně tedy v rozsahu „Jméno“, „Příjmení“, „Telefonní číslo“, „E-mailová adresa“.

Stvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou skutečně mými osobními údaji a že vyjádřený souhlas s jejich zpracováním je zcela dobrovolný. Beru na vědomí, že mám právo požádat příslušného zpracovatele, popřípadě přímo Správce osobních údajů, o poskytnutí informace o způsobu zpracování mých osobních údajů, o přístup k mým osobním údajům a o jejich opravu.

Klinutím na tlačítko „Odeslat“ potvrzuji tento Souhlas se zpracováním osobních údajů a vyjadřuji srozumění s výše uvedeným textem.